Predvianočný Olomouc1 - denný autobusový zájazd V prípade záujmu sa môžete informovať v CK, Česká republika

VIANOČNÉ TRHY v MESTE OLOMOUC patria medzi najkvalitnejšie. Sú na veľkej ploche Horného námestia, bez tlačenice, s tovarom na vysokej úrovni a hodnotným sprievodným programom, ktorý navodí pravú adventnú atmosféru. Máte tu možnosť pozrieť si a zakúpiť miestne špeciality, zohriať sa rôznymi druhmi punču, či miestneho „svařáku“. Ako jediné trhy v Čechách ponúkajú originálny Norimberský punč a víno. Zloženie je prísne kontrolované a receptúra sa uchováva už po dlhé generácie. Na Dolnom námestí s krásnymi historickými budovami si môžete zakorčuľovať.

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 0,00 EUR

PROGRAM:

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách - B. Bystrica 05.30 hod., Zvolen 05.55 hod., Žiar n/Hronom 6.20 hod., Prievidza 6.50 hod., Trenčín 7.50 hod., cesta do Česka cez hraničný prechod Starý  Hrozenkov. Príchod do Olomouca cca 10.15 hod., prehliadka historického centra - Dolné námestie, Horné námestie so stĺpom Najsv. Trojice, orlojom, fontánami, Olomoucká radnica s orlojom, kostol sv. Mórica a panny Márie Snežnej, katedrála sv. Václava, romantické uličky so štýlovými obchodmi, umeleckými galériami a reštauráciami, doporučujeme navštíviť Moravskú reštauráciu, reštaurácia vo Svätováclavskom pivovare, ktorý dodnes varí niekoľko druhov vynikajúceho kvasnicového piva, Café Mahler... . Osobné voľno na predvianočných trhoch alebo návšteva nákupnej galérie Šantovka. Odchod cca po 17.30 hod., príchod TN cca 19.30 hod., Prievidza 20.30 hod., Zvolen cca 21.30 hod., Banská Bystrica po 22.00 hod.

Cena zájazdu 0 EUR

Cena zahŕňa:

Dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes (Bova), sprievodcu po trase zájazdu, poistenie Union proti úpadku CK.

Možné príplatky:

Komplexné cestovné poistenie UNION  2,00 EUR/os./deň, Pandemic 4 EUR/os/deň (základné+COVID)

 

Poznámka:

SLEDUJEME AKTUÁLNE INFO OHĽADOM COVID-19, V POKYNOCH VČAS UVEDIEME POTREBNÉ INFO, V PLATNOSTI OSTÁVAJÚ VLÁDNE NARIADENIA NAVŠTÍVENÝCH KRAJÍN.

OBJEDNÁVKA