Medzinárodná výstava kvetov Flora Olomouc1 - denný autobusový zájazd V prípade záujmu sa môžete informovať v CK, Česká republika

Pozývame Vás na víkendový zájazd do blízkého moravského mesta OLOMOUC, ktoré patrí k najnavštevovanejším stredoeurópskym mestám vďaka svojim unikátnym pamiatkam a výborným turistickým službám. Jarná (22 - 25. apríl) 42. ročník a letná (19 - 22. august) medzinárodná expozícia kvetov má svoju dlhodobú tradíciu a jej návšteva patrí k nezabudnuteľným zážitkom.

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 0,00 EUR

PROGRAM:

1. deň:

Odchod:

trasa A - Banská Bystrica 5.30 hod., ZV, ZH, PD, TN
trasa B - Bratislava 5.30 hod., TT, Piešťany, TN

Cca 10.15 hod. príchod do OLOMOUCA. Prehlaidka historického centra - Dolné námestie s fontánami, kostol sv. Michala, Horné námestie s barokovým súsoším Najsvätejšej Trojice, radnicou s orlojom. Ďalej farský kostol sv. Mórica s povestným organom, súbor barokových fontán. Návšteva medzinárodnej výstavy FLORA OLOMOUC, ktorá sa koná každoročne od r. 1958. Vystavované kvetiny a exponáty sú vo voľnej prírode aj v pavilónoch.  Jarná a letná výstava sú medzinárodné - zamerané na výstavu aktuálnych sezónnych kvetín. Možnosť návštevy nákupnej galérie Šantovka. Odchod na Slovensko cca 17.30 hod., návrat v neskorších večerných hodinách (Banská Bystrica, Bratislava cca po 22.00 hod.).

 

Cena zájazdu 0 EUR

Cena zahŕňa:

sprievodcu, doprava klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, poistenie Union proti úpadku CK

Možné príplatky:

komplexné cestovné poistenie Union 2,50 EUR/os/deň, Pandemic 4 EUR/os/deň (základné+COVID)

Možné vstupy:

výstava FLORA Olomouc: cca 160 CZK/dosp., 120 CZK študenti, 70 CZK deti 6-15 r., Letná výstava vstup zdarma (podľa webstránky)

OBJEDNÁVKA