Milano - Francúzska riviera - MonacoV prípade záujmu sa môžete informovať v CK, Francúzko

Zájazd s kombináciou historických pamiatok, modernej architektúry a Stredozemného mora

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 0,00 EUR

PROGRAM

1.deň:
Odchod zo Slovenska v  ranných hodinách, BB 4.35 hod., ZV 5.05. hod., Nitra cca 06.25 hod., BRATISLAVA cca 07.45 hod., cesta nonstop Rakúsko,Taliansko. Príchod do hotela *** na periferii Milana po 20.30 hod., 1/2 S+WC+TV (953 km z BL )
2.deň:
Kontinentálne raňajky, návšteva hlavného mesta Lombardie MILANA. Prehliadka historickej časti moderného veľkomesta - gotický Dóm s unikátnymi vitrážami, možnosť výstupu výťahom na strechu, jedinečný výhľad na mesto vrátane mrakodrapu Pirelli a gotické prvky dómu, v spodnej časti dómu je hrob sv. Karola Boromejského. Historická obchodná pasáž Viktora Ema nuela II., Opera La Scala - zvonku, prípadne aj vstup, zvonku Castello Sforzesco, kostol Santa Maria delle Grazie, pri ktorom sa nachádza vzácny obraz Leonarda da Vinciho Posledná večera (prípadný vstup k freske treba objednať aj 3 mesiace dopredu a to v kombinácii s iným múzeom, cena od 26 EUR na os.). Osobné voľno, prípadne nákupy, vrátane módneho značkového oblečenia v štvrti Quadrilateral - Zlatý štvoruholník tvorený ulicami Via Montenapoleone, Via San´t Andrea, Via Monzani a Via della Spiga, odchod o 16.00 - 16.30 hod., odchod do NICE (339 km) cca 21.00 hotelové ubytovanie** typ Ibis budget na periférii Nice, 1/2 S+WC+TV
3.deň:
Kontinentálne raňajky, odchod z hotela o 7.50 hod., na sever. Najprv sa zastavíte v atraktívnej dedinke ST. PAUL DE VENCE. „Stredoveká“ pevnosť na skale“, ktorá si zachovala svoj stredoveký charakter a je strediskom umelcov (malé nízke kamenné domčeky s množstvom minigalérií a obchodíkov s umeleckými predmetami a suvenírmi, krčmičky v ktorých sa dodnes stretáva umelecká bohéma, katedrála, hradby s nádhernými vyhliadkami, či miestny cintorín s hrobami umelcov vrátane Marca Chagalla), odchod o cca 11.40 hod.. O 13.00 hod. príchod do prímorského letoviska ANTIBES s možnosťou návštevy Musée Picasso pri mori, atraktívna historická tržnica a katedrála. Odtiaľ návrat do NICE, prehliadka starého centra na východe - nám. Place Masséna, divadlo, Justičný palác na východe nám. Place Masséna, divadlo, starobylé uličky, kostol sv. Reparáty a sv. Rity, pri ktorej sa náchádza aj najlepšia zmrzlináreň v celom Provensálsku FENOCCHIO, kvetinový trh, ... . Výlet vláčikom po meste (50 min) - dostanete sa aj k bývalej hradnej pevnosti s parkom nad mestom s úžasnou panoramatickou vyhliadkou na Zátoku Anjelov. Nocľah Nice.
4.deň:
Kontinentálne raňajky, odchod do 24 km vzdialeného Monackého kniežatstva, 9 – hodinová bezpečnostná prestávka autobusu. Prehliadka MONACA – „perly Francúzkej riviéry“. Pozriete si reprezentačnú časť Monaco s kniežacím palácom, výmenou stráže a katedrálou (možnosť návštevy Oceánografického múzea aj paláca), obchodnú časť La Condamine a rekreačnú a zábavnú časť Monte Carlo (parky, kasíno), možný pobyt na pláži. Cca 19.15 hod. odchod, cesta cez Taliansko, Rakúsko...
5.deň:
Návrat cca 10.30 hod. Bratislava, pokračovanie Nitra, Zvolen, Banská Bystrica.

Cena zájazdu 0 EUR

Cena zahŕňa:
3 x hotelové ubytovanie** v 1/2 S+WC, 3 x kontinentálne raňajky, sprievodcu, parkovné Milano Nice, Monaco, St.Paul..., dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, poistenie Union proti úpadku CK.

Možné príplatky:
Komplexné cestovné poistenie Union 2,50 EUR/os/deň, Pandemic 4 EUR/os/deň (základné + COVID)

Možné vstupy:
MILANO: chrám  3 EUR, výťah a vyhliadka - terasa na Dóme  13 EUR, schody + terasa  9 EUR, combi terasa výťah a Duomo chrám  16 EUR. NICE: vláčik  8 EUR. MONACO: Oceánografické múzeum  12,50 EUR, kniežací palác  8 EUR, prípadne (pri kombi vstupe, ktorú doporučujeme je cena  16-17 EUR/os.), MHD Monaco 1 cesta  2 EUR. ANTIBES: Musée Picasso  6 EUR (skupiny zľavy)

OBJEDNÁVKA