Opátstvo Pannonhalma a Gyor - Západné SlovenskoV prípade záujmu sa môžete informovať v CK, Maďarsko

Benediktínske opátstvo v Pannonhalme patrí v súčasnosti medzi frekventované turistické destinácie v Maďarsku. Počas výletu si pozriete nádvoria opátstva, záhrady, baziliku a cestou späť sa zastavíte v historickom meste Gyor.

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 0,00 EUR

PROGRAM

1.deň

Odchod zo Slovenska v skorších ranných hodinách (z Nitry o 5.45 hod., TT, Bratislavy o 7.20 hod). Po príchode do PANNONHALMY navštívite komplex benediktínskeho opátstva s tisícročnou históriou. Prehliadka Opátstva s knižnicou, obnovenej baziliky sv. Martina, od júla 2011 sa tu nachádza aj srdce Otta von Habsburg, prechádzka po Arboréte, oboznámenie sa s kultúrou pestovania liečivých rastlín, levandule, dom čajov, ochutnávka a možnosť nákupu (čaje, likéry, mydlá,oleje)... . Opátstvo má tiež pivnice a produkuje vlastné vína. Cestou späť prehliadka historického centra mesta GYOR s katedrálou, karmelitánskym kostolom, riečnymi kanálmi,  Széchenyi nám. Osobné voľno, prípadne zastávka v nákupnom centre. Cca 17.00  hod. cesta nonstop na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.

Cena zájazdu 0 EUR

Cena zahŕňa:

dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, sprievodcu, poistenie Union proti úpadku CK

Možné príplatky:

Komplexné cestovné poistenie Union 2,0 EUR /os/deň

Možné vstupy:

Benedikt.opátstvo s audiog.:  2400-3000 HUF dosp.,  1200-1700 HUF študenti, vínna cesta s degustáciou 3 vín  2400 - 3000 HUF,  botanická /bylinková záhrada  1200 HUF,  študenti  550 HUF

 

Kolektívy možné aj iné termíny.

OBJEDNÁVKA