Predvianočný SalzburgSALZBURG - BAD ISCHL - HALLSTATT, Rakúsko

Pozývame Vás na 2 - dňový adventný zájazd bez nočných jázd do neďalekého Rakúska, ktorý je kombináciou prírodných krás a historických pamiatok Soľnej komory a úžasnej atmosféry svetoznámych adventných trhov.

2-dňový
autobusový zájazd
Sobota - Nedeľa Cena: 154,00 EUR

PROGRAM:

1.deň:
Odchod zo Slovenska v  ranných hodinách, NR 05.10 hod., NOVÉ ZÁMKY cca 06.00 hod., Bratislava cca 07.20 hod., cesta nonstop do Soľnohradska. Krátko popoludní príchod do metropoly Soľnohradska – čarovného SALZBURGU. Prehliadka mesta na rieke Salzach, nazývaného vďaka svojim pamiatkam aj „Rímom severu“. Fakultatívne možnosť návštevy Mozartovho rodného domu v ulici Getreidgasse, alebo domu, kde žil skladateľ, ktoré funguje ako múzeum. Z ďalších pamiatok je možná návšteva Dómu sv. Ruperta (pri ňom sa nachádza aj cukráreň Furst s originálnymi Mozartovými bobnónami), Františkánského kostola, starej radnice - zvonku, pevnosti Hohensalzburg, zámku Mirabell. Osobné voľno na známych salzburgských adventných trhoch (Christkindlmarkt-Domplatz, otv. do 21.00 hod.). Hotelové ubytovanie *** 1/2 S+WC+TV Salzburg Nord.

2. deň:
Zosilnené raňajky, prejazd cez malebné dedinky St.Gilgen a St.Wolfgang do kúpeľného mesta BAD ISCHL (obľúbené letné sídlo cisára Františka – Jozefa a najstaršie soľné kúpele v Rakúsku). Prehliadka farského kostola, fakultatívne vily hudobného skladateľa Franza Lehára alebo Cisárskej vily a parku, prechádzka po triede Esplanade lemovanej budovami zo slávnej cisárskej doby a návšteva cukrárne Zauner, ktorú obľubovala aj cisárska rodina. Odtiaľ presun do malebného a historického mestečka HALLSTATT, ktoré je centrom Soľnej komory a zaradené do zoznamu Unesco. Prípadne aj výlet lanovkou na vyhliadku. Adventné trhy v centre. Cca 15.00 hod. cesta na Slovensko, príchod do Bratislavy do 20.00 hod., do Nových Zámkov cca do 21.30 hod.

Cena zájazdu 154 EUR

Cena zahŕňa:
Dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes/Man,  sprievodcu,  poistenie Union proti úpadku CK,  1 x hotelové ubytovanie *** v 1/2 S+WC,  1 x zosilnené raňajky,  sprievodcu po trase zájazdu


Možné príplatky:
komplexné cestovné poistenie UNION 4 EUR/os/zájazd


Možné vstupy:
HALLSTATT

spiatočná lanovka s vyhliadkou 18 EUR (možno pri skupine zľavy)


BAD ISCHL

Lehár Vila 6 EUR, Cisárska vila s parkom 15 EUR (možno pri skup.zľavy)

SALZBURG

Mozartove domy po 10 EUR (skupiny a mládež zľavy),  pevnosť Hohensalzburg s lanovkou 12,20 EUR (v skupine 11,20 EUR, deti, študenti 7 EUR, v skupine 6,40 EUR),  záhrady zámku Mirabell zdarma,  ceny za fiakre /4-5 os/  50 min. celkom 200 EUR po dohode sú s výnimkou aj kratšie za 20-25 min. za nižšiu cenu.

TERMÍN

Predbežná cenová kalkulácia

PoložkaCenaPočetCena celkom
Základné ceny
Cena na osobu154,00 EUR0,00 EUR
Nepovinné príplatky
Komplexné cestovné poistenie UNION (2 x 2,00 EUR os./deň)4,00 EUR0,00 EUR
Cena za Váš zájazd celkom0,00 EUR

OBJEDNÁVKA