Autostadt Wolfsburg3 - denný autobusový zájazd, Nemecko

Autostadt vo Wolfsburgu je od r.1998 nefalšovaným zábavným parkom pre všetkých milovníkov automobilov. Návšteva exhibičných komplexov Autostadt, koncernu VW, je snom asi každého motoristického fanúšika bez rozdielu veku. Ide o miesto, kde môžete odkryť závoj technológií a inovácií. Čaká Vás tu inšpirujúci svet s výpravami do budúcnosti dopravy, ale aj do viac ako 100 ročnej histórie automobilizmu.Tematicky zameraný park s rozlohou 35 ha poskytuje široký záber atrakcií a ohromujúcu architektúru či dizajn. Výstavy zahrňujú klasické autá a zamerané sú na to, čo bolo na nich v danej dobe priekopnícke.

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 162,00 EUR

PROGRAM:

1. deň

Odchod z Banskej Bystrice cca 05.30 hod., nástupy ZV, ZH, NR, TT, Bratislavy, cesta nonstop diaľnicou Brno, Praha, Drážďany, Lipsko, Halle, Magdeburg, Wolfsburg /cca 1020 km/. Hotelové ubytovanie **plus v 1/2 S+WC v okolí Magdeburgu.
 
2. deň

Kontinentálne raňajky, presun do 74 km vzdialeného Wolfsburgu, celodenná návšteva AUTOSTADT Wolfsburg – otvorené 9.00 - 18.00 hod.. V areáli sú aj reštaurácie.

a/ factory Tour – návšteva výrobných hál začína o 9.15 hod.

b/ zábavno - vzdelávací park

c/ prehliadka 50 m veží a showrooms VW, Škoda, Audi, Seat...

Odchod po 18.00 hod., cesta cez Nemecko a Čechy späť na Slovensko.

3. deň

Návrat v dopoludňajších hodinách.

Cena zájazdu 162 EUR

Cena zahŕňa:

dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Merceds/Man, 1 x hotelové ubytoavnie ** plus s raňajkami, poistenie Union proti úpadku CK, sprievodcu po trase zájazdu.      
                                  
Možné príplatky:  

Komplexné cestovné poistenie UNION 2,00 EUR/os/deň

Možné vstupy:

Celodenná vstupenka  14 -15 EUR, deti 6-17 r. ,študenti od  6 EUR,  veže 60 min.  5 EUR. Terénne tréningy:  17 - 28 EUR viac info: www.autostadt.de.         

Kolektívy aj iné termíny, prípadne 3-denný zájazd bez ubytovania.

OBJEDNÁVKA