Autostadt Wolfsburg3 - denný autobusový zájazd V prípade záujmu sa môžete informovať v CK, Nemecko

Autostadt vo Wolfsburgu je od r.1998 nefalšovaným zábavným parkom pre všetkých milovníkov automobilov. Návšteva exhibičných komplexov Autostadt, koncernu VW, je snom asi každého motoristického fanúšika bez rozdielu veku. Ide o miesto, kde môžete odkryť závoj technológií a inovácií. Čaká Vás tu inšpirujúci svet s výpravami do budúcnosti dopravy, ale aj do viac ako 100 ročnej histórie automobilizmu.Tematicky zameraný park s rozlohou 35 ha poskytuje široký záber atrakcií a ohromujúcu architektúru či dizajn. Výstavy zahrňujú klasické autá a zamerané sú na to, čo bolo na nich v danej dobe priekopnícke.

Momentálne nie sú naplánované žiadne termíny

Zájazd si môžete predbežne rezervovať.

Cena: 0,00 €

PROGRAM:

1. deň

Odchod z Banskej Bystrice cca 05.30 hod., nástupy ZV, ZH, NR, TT, Bratislavy, cesta nonstop diaľnicou Brno, Praha, Drážďany, Lipsko, Halle, Magdeburg, Wolfsburg /cca 1020 km/. Hotelové ubytovanie **plus v 1/2 S+WC v okolí Magdeburgu.
 
2. deň

Kontinentálne raňajky, presun do 74 km vzdialeného Wolfsburgu, celodenná návšteva AUTOSTADT Wolfsburg – otvorené 9.00 - 18.00 hod.. V areáli sú aj reštaurácie.

a/ factory Tour – návšteva výrobných hál začína o 9.15 hod.

b/ zábavno - vzdelávací park

c/ prehliadka 50 m veží a showrooms VW, Škoda, Audi, Seat...

Odchod po 18.00 hod., cesta cez Nemecko a Čechy späť na Slovensko.

3. deň

Návrat v dopoludňajších hodinách.

Cena zájazdu 0 EUR

Cena zahŕňa:

dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Merceds/Man, 1 x hotelové ubytoavnie ** plus s raňajkami, poistenie Union proti úpadku CK, sprievodcu po trase zájazdu.      
                                  
Možné príplatky:  

komplexné cestovné poistenie Union 2,50 EUR/os/deň,  Pandemic 4 EUR/os/deň (základné+COVID)

Možné vstupy:

Celodenná vstupenka  14 -15 EUR, deti 6-17 r. ,študenti od  6 EUR,  veže 60 min.  5 EUR. Terénne tréningy:  17 - 28 EUR viac info: www.autostadt.de.         

Kolektívy aj iné termíny, prípadne 3-denný zájazd bez ubytovania.

OBJEDNÁVKA