Adventná atmosféra v BrneČeská republika

BRNO – druhé najväčšie mesto ČR a moravská metropola žije vianočnou atmosférou už od konca novembra. Atraktívne adventné trhy s bohatým programom rôznych vystúpení a koncertov, betlehemy, vysokokvalitný sortiment darčekov, bary s domácimi a zahraničnými nápojmi vrátane domáceho „turbomoštu“, kulinárske špeciality nájdete tak na hlavnom Náměstí svobody ako aj na Dominikánskom náměstí a Zelenom trhu. Atrakciou sú decembrové Design Days s jedinečnými umeleckými predmetmi.

1-dňový
autobusový zájazd
Nedeľa - Nedeľa Cena: 30,00 EUR

PROGRAM:

Odchod z Banskej Bystrice o 5.15 hod., Zvolena o 5.45 hod., nástupy ZH, NB, NR, TT, Bratislava cca 8.45 hod.. Po príchode do Brna o cca 10.15 hod. pešia prehliadka centrom Brna. Kostol Nanebovzatia Panny Márie, Katedrála sv. Petra a Pavla, Stĺp najsvätejšej Trojice, Radničná ul., objekt Starej radnice, Janáčkovo divadlo, ... . Osobné voľno na trhoch v centre mesta - Nám. Slobody, Dominikánske nám., Zelený trh, prípadne možná aj návšteva väčšieho nákupného centra. Pod Zeleným trhom môžete navštíviť "tajomné podzemie", kde na Vás čaká historický podzemný svet s rôznymi zákutiami stredovekých chodieb a pivníc. Odchod v podvečerných hodinách, cca 17.30 hod.. Návrat Bratislava po 19.15 hod., výstupy po trase, Banská Bystrica cca 22.20 hod. .

Cena zájazdu 30 EUR

Cena zahŕňa:

Autobusovú dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, poistenie Union proti úpadku CK, sprievodcu po trase zájazdu.

Možný príplatok:

Komplexné cestovné poistenie UNION 2 EUR/os/deň.

TERMÍN

Predbežná cenová kalkulácia

PoložkaCenaPočetCena celkom
Základné ceny
Dospelá osoba30,00 EUR0,00 EUR
Mládež do 19 rokov29,00 EUR0,00 EUR
Nepovinné príplatky
Komplexné cestovné poistenie UNION (1 x 2,00 EUR os./deň)2,00 EUR0,00 EUR
Cena za Váš zájazd celkom0,00 EUR

OBJEDNÁVKA