Budapešť s návštevou Tropicaria-Stredné Slovensko , Maďarsko

Pozývame Vás na príjemný výlet do grandióznej a historickej metropoly Maďarska - Budapešti. Okrem malebnej panorámy mesta a cenných pamiatok budete mať možnosť navštíviť aj súčasnú najväčšiu atrakciu „Tropicárium a Oceanárium“.

1-dňový
autobusový zájazd
Sobota - Sobota Cena: 26,00 €

PROGRAM

1.deň

Odchod zo Slovenska v skorších ranných hodinách (napr. z Banskej Bystrice o 05.30 hod., ZV, Šahy, pri odchode z Nitry o 5.45 hod., TT, Bratislavy o 7.20 hod). Po príchode do BUDAPEŠTI (cca 09.45 hod.) si pozriete historické Námestie hrdinov, odtiaľ sa popri zábavných parkoch presuniete do centra mesta (časť Pešť) a pozriete si Baziliku sv. Štefana, nábrežie Dunaja a Parlament. Cez most prejdete do časti Buda, kde navštívite známu Rybársku baštu, odkiaľ je možné uvidieť peknú panorámu mesta a kostol sv. Mateja. Nádherný výhľad na mesto je aj z pahorku Gellért s Citadelou. Po prehliadke mesta sa presuniete k jednému z  najväčších obchodných a zábavných centier Budapešti, kde je situované Tropicárium a Oceanárium. Po jeho návšteve o cca 17.30 - 18.00 hod. cesta nonstop na Slovensko, príchod vo večerných hodinách (v prípade kolektívov možno do prehliadky v prípade záujmu navštíviť aj ZOO s novými atrakciami).

Cena zájazdu 26 EUR

Cena zahŕňa:

dopravu luxusným klimatizovaným autobusom Mercedes/Man, sprievodcu, poistenie Union proti úpadku CK

Možné príplatky:

Komplexné cestovné poistenie Union 2,0 EUR /os/deň

Možné vstupy:

Tropicárium a Oceanárium od 2 100 HUF, mládež do 18 r., dôchodcovia od 62r. od 1 600 HUF, Rybárska bašta 700 HUF, deti 350 HUF, Kostol sv. Mateja od 1000 HUF, Bazilika sv.Štefan 200 HUF, kupola s výťahom 500 HUF, ZOO + Holnemvolt 2500HUF(v skup.2000 HUF/, študenti 1900 HUF,   deti 2- 14r.1800 HUF (v skupine zľavy)

 

ČO UVIDÍTE V TROPICÁRIU?

Akvárium so žralokmi * Bazén s rajami * Koralové útesy, sépie * Dažďový prales s aligátormi * Opice, leguány * Hady, obrovské korytnačky * Akváriá so sladkovodnými rybami * Motýle, hmyz, žaby a iné malé plazy * Hlavnou atrakciou budapeštiaskeho Tropicaria je 1,6 miliónov litrové žraločie akvárium s 11 m dlhým tunelom. Steny akvária sú zhotovené zo špeciálneho 16 cm hrubého nerozbitného panoramatického skla, ktoré bolo dovezené z Japonska. Takto sa návštevníci bez obáv môžu pozerať na 6 kusov takmer dvojmetrových žralokov. Tigrované a hnedé žraloky patria medzi 10 najbezpečnejších druhov žralokov.

 

Kolektívy možnosť aj iného termínu, príp.zmena programu, dlhšia návšteva centra, prípadne Zoologickej záhrady

TERMÍN

Predbežná cenová kalkulácia

PoložkaCenaPočetCena celkom
Základné ceny
Cena zájazdu26,00 €0,00 €
Nepovinné príplatky
Komplexné cestovné poistenie UNION (1 x 2,00 € os./deň)2,00 €0,00 €
Cena za Váš zájazd celkom0,00 €

OBJEDNÁVKA