Príhovor sezóna 2017

Príhovor sezóna 2017

Vážení a milí cestovatelia a obchodní priatelia,

Už 15. sezónu prichádzame s novým katalógom a kolekciou prevažne poznávacích zájazdov. Získali sme veľa skúseností a toto obdobie nám dalo za pravdu, že sme sa vydali správnou cestou a o poznávacie zájazdy je stále väčší záujem. Orientujeme sa hlavne na stálych klientov, ale každoročne nám pribúdajú noví turisti rôznych vekových kategórií, vrátane študentov a seniorov, ktorí radi venujú svoj voľný čas a dovolenku poznávaniu cudzích krajín a kultúr. A práve skúsenosť s vyspelou klientelou, jej pripomienkami a návrhmi nás núti v našej práci pokračovať či už organizovaním osvedčených trás ale aj hľadaním nových destinácií a atrakcií. Pri voľbe programov sa snažíme v každej krajine vybrať to najlepšie, najžiadanejšie, najkrajšie a zanechať v ľuďoch pocit, že sa do nej zamilovali. Počas jednej cesty sa nedá uvidieť všetko podstatné a zaujímavé, možno aj filmy, ktoré premietame na zájazdoch, dotvoria ucelenejší obraz o krajine, či vzbudia záujem a túžbu po ďalších destináciách.

Cesty s Lymos - turist, to je spojenie pohodlnej  prehliadky pamiatok, prírodných scenérií, ale aj dobrej gastronómie, príjemného nakupovania a samozrejme „vychutnania atmosféry daného miesta“. V niektorých programoch ponúkame  aktívny oddych, t.j. spájame poznanie s relaxom pri mori či v peknom prírodnom prostredí. Samostatnú kapitolu tvoria akcie na veľtrhy – autosalóny, poľnohospodárske, potravinárske výstavy, vínne cesty a pútnické trasy po celej Európe. Nezabúdame ani na deti a mládežníkov, môžu s nami cestovať do zábavných parkov a pre školy pripravujeme výlety po dohode s pedagógmi. Novinkou sú cenove a časove výhodné dvoj, troj a štvordenné víkendové zájazdy do blízkych a  známych európskych miest. Veľa zájazdov a tematických akcií pre väčšie aj menšie skupiny pripravujeme podľa ich požiadavky. Na autobusové zájazdy, ktoré tvoria 90% našej ponuky, využívame moderné klimatizované a pohodlné autobusy s profesionálnymi vodičmi a najnovšími euromotormi. Ubytovanie zabezpečujeme v dvoj, troj a štvorhviezdičkových štandartných hoteloch a penziónoch s izbami s príslušenstvom, ktoré sú vhodne umiestnené a cenovo výhodné.

Spolupracujeme len so skúsenými odbornými sprievodcami s viacročnou praxou. Nakoľko máme dlhoročné skúsenosti z prípravy a predaja dovolenkových pobytov, ponuku sme obohatili aj o pobyty pri mori v Taliansku a Chorvátsku . Predstavujú 10% katalógového produktu.

Samozrejmosťou sú ponúkané zľavy pre našich verných a dlhoročných klientov ako aj ocenenie Vašej rozhodnosti a rýchlosti pri výbere zájazdu či pobytu.

Veríme vo Vašu dobrú voľbu a tešíme sa na Vás pri niektorom z budúcich zájazdov 2017.